Czym jest kreatywny rok?

To czas pełen inspiracji, a także odkrywania nowych rzeczy i działania. Nowy rok dla wielu z nas jest niczym magiczny nowy start czy pusta kartka, dzięki czemu skrupulatnie snujemy plany i marzenia o kolejnych miesiącach, czując motywację do zmian. A gdyby tak dodać szczyptę kreatywności? I tutaj niczym książę na białym koniu pojawia się „Kreatywny kalendarz”, który chętnie zainspiruje Cię do… kreatywnego działania.

Skąd taki pomysł?

Po dwóch latach z lisimi kalendarzami poczułam potrzebę zmiany. Stworzenia czegoś innego, bliższemu mojemu hobby (choć kocham lisy). Jako Po prostu kreatywnie staram się inspirować do działania, próbowania stworzenia czegoś własnymi rękoma i testowania nowych technik DIY, dlatego pewnego dnia zrodził się pomysł, który po kilku miesiącach przemienił się w niezwykły projekt, którym dzisiaj mogę się pochwalić.

Jaki jest „Kreatywny kalendarz”?

Kreatywny kalendarz został stworzony z dbałością o estetykę, oryginalność i jakość materiałów. To 12 kolorowych kart na kolejne miesiące z autorskimi ilustracjami, które prezentują różne techniki rękodzielnicze i DIY.

Przejrzysty układ miesięczny pozwala na wykonywanie zapisków. Żadne urodziny czy ważne spotkanie Wam nie umkną. W tym roku dodatkowo znajdziecie w nim dni ustawowo wolne od pracy, co pomoże zaplanować wolny czas lub większe zakupy (w zależności od preferencji) 😉

Kalendarz dostępny jest w wersji elektronicznej, co stanowi wygodną opcję dla osób, które wolą samodzielnie drukować poszczególne strony. To też świetne rozwiązanie, jeżeli chcecie korzystać z niego w formie planera, np. w segregatorze, by móc mieć go zawsze przy sobie. Wysyłany jest w formie pliku PDF.

Możecie też zdecydować się na wersję fizyczną kalendarza i wybrać jeden z dwóch formatów: format A4 i A3. Każdy egzemplarz jest drukowany na wysokiej jakości sztywnym papierze (250 g/m2). Dzięki estetycznemu spięciu z uchwytem będziecie mogli wygodnie zawiesić planer na ścianie.

Ale uwaga! Liczba drukowanych kalendarzy jest ograniczona.

Ale to nie wszystko!

Decydując się na zakup „Kreatywnego kalendarza” w dowolnej wersji, otrzymacie ode mnie dodatkowo 9 kart w wersji elektronicznej, które będziecie mogli wykorzystać do codziennego planowania. Po wydrukowaniu skutecznie uzupełnią Wasze planery na 2021 rok. Potrzebujecie narzędzia do śledzenia własnych nawyków, planować posiłki i spisać postanowienia noworoczne? Takie karty i jeszcze więcej znajdziecie w przesłanej ode mnie po zakupie paczce w wiadomości e-mail.

Jak kupić „Kreatywny kalendarz”?

Kalendarz jest dostępny w 3 wersjach:

  • 2 fizycznych w formacie A3 i A4 (których liczba jest ograniczona) – wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatów,
  • elektronicznej, którą otrzymasz po dokonaniu wpłaty za zakup.

To Wy decydujecie, która opcja jest dla Was najlepsza i która pomoże zaplanować kreatywny rok!

Zainteresowana/y? Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość na adres: blog.poprostukreatywnie@gmail.com.

Q&A, czyli pytania, na które warto znać odpowiedź…
  • W jaki sposób mogę dokonać zakupu? Skontaktuj się ze mną na adres blog.poprostukreatywnie@gmail.com. Prowadzę sprzedaż na zasadach działalności nierejestrowanej i na ten moment jest to jedyna możliwa forma zakupu. Moim priorytetem jest, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie dla obu stron.
  • Jakie są metody płatności? Płatność przelewem na konto bankowe.
  • W jaki sposób wysyłane są kalendarze? Jeżeli zdecydujesz się na wersję fizyczną z dostawą, zadbam o ich dokładne zabezpieczenie (dbając o ekologię), aby kalendarz dotarł do Ciebie w idealnym stanie. Paczki mogą być wysłane Pocztą Polską lub Paczkomatem. Do kosztów kalendarza należy doliczyć koszty przesyłki – przed dokonaniem zakupu przedstawię Ci pełną kwotę do zapłaty. Produkt elektroniczny otrzymasz drogą mailową po wpłynięciu wpłaty.
  • Czy do każdego kalendarza otrzymam paczkę z kartami do planowania? Tak, niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję fizyczną, czy elektroniczną – otrzymasz ode mnie na maila karty do samodzielnego druku.
  • Czy mogę otrzymać dodatkowe karty do planowania w formie fizycznej? Nie – wysyłane są tylko w formie elektronicznej z czysto praktycznego powodu. Będziesz mógł/mogła je wielokrotnie drukować i korzystać z nich przez cały 2021 rok.
  • Czy kupując wersję fizyczną, otrzymam ją również w formie elektronicznej? Nie, otrzymasz jednak paczkę grafik do samodzielnego druku, które pomogą Ci w codziennym planowaniu.
  • Czy mogę otrzymać fakturę VAT? Niestety nie, ponieważ rozliczam się ze sprzedaży kalendarzy na zasadach działalności nierejestrowanej.