Poznaj Po prostu kreatywnie

Nazywam się Joanna Wąsik-Mystkowska – dla znajomych Asia. Moje nazwisko przyprawia o ból głowy urzędników i konsultantów na infoliniach i wielokrotnie brakuje mi miejsca w rubryczkach w dokumentach. Natomiast panieńskie nazwisko bawi niejedną osobę. Czy wąsy naprawdę sprawiają tyle radości? Z mojego doświadczenia, gryzą jedynie w policzek. Ale to tak na marginesie…

Kim jestem?

👉 Z wykształcenia jestem socjologiem, a na studiach zajmowałam się zgłębianiem m.in. tajników komunikacji w nowych mediach.
👉 W efekcie od ponad 5 lat pracuję w branży marketingu w SM jako Social Customer Care Specialist (z dumnym dopiskiem senior z przodu). Można powiedzieć, jestem takim social media ninja.
👉 Od 2019 roku prowadzę stronę Po prostu kreatywnie, choć blogowaniem zajmowałam się dużo wcześniej i poprzednio tworzyłam pod nazwą Koneserka Czekolady.
👉 Od 2017 roku tworzę kanał na Youtube dotyczący kreatywnego stylu życia (również od 2019 roku pod nazwą Po prostu kreatywnie).
👉 Mimo że jestem introwertykiem, uwielbiam prowadzić gościnnie warsztaty i wykłady na tematy, na których znam się najlepiej (nie tylko marketing w SM, ale także DIY).
👉 Rękodziełem zajmuję się niemal od zawsze, a przez moje dłonie przewinęło się wiele technik i prac (zarówno tych udanych, jak i niezbyt). Lubię myśleć, że nic, co kreatywne, nie jest mi obce. Jednak pokora nakazuje mi przyznać, że zawsze są jeszcze obszary do zdobycia i dalszego uczenia się.
👉 Jestem zodiakalnym skorpionem i nie umiem kroić chleba. Ot, taka ciekawostka.

Dlaczego „Po prostu kreatywnie”?

Bloguję od wielu lat – zaliczyłam wiele „przeprowadzek”, zmian nazwy i domen, kasacji postów, kilkadziesiąt przeróbek motywów. Próbowałam poruszać wiele tematów, szukałam pomysłów na siebie. Później przekonałam się na własnej skórze, że najlepiej pisać o tym, co jest bliskie naszemu sercu. W ten sposób powstał blog o kreatywnym stylu życia.

Wcześniej blog nazywał się Koneserka Czekolady, jednak zbyt często musiałam wyjaśniać, że nie zajmuję się pokazywaniem, jak robić czekoladę. Jesienią 2018 roku podjęłam decyzję, że Koneserka musi przejść na zasłużoną emeryturę. W wyniku poszukiwań adekwatnej nowej nazwy, zapisywaniu kolejnych nietrafionych haseł, dotarłam do najprostszego i genialnego rozwiązania: „Kurczę. Ma być prosto i konkretnie. Bardzo kreatywnie. Po prostu…. po prostu… Po prostu kreatywnie!„.

Jeżeli szukasz:

💡 tutoriali na przeróżne projekty DIY (od gadżetów, przez ubrania, po dekoracje do domu),
💡 pomysłów na kreatywne spędzanie czasu,
💡 inspirujących miniporadników pełnych testów lub przemyśleń,
💡 partnerki w tworzeniu domowej dżungli,
💡 darmowych materiałów do druku,
💡 pozytywnej i ciepłej atmosfery,

to rozsiądź się wygodnie, bo znalazłaś_eś swoje miejsce w sieci!

Ale to nie wszystko!

Tworzę swoje autorskie osłonki na doniczkę #poprostuGlinianki, które stanowią wyjątkową ozdobę każdego wnętrza. Więcej o nich przeczytasz >TUTAJ< .

Po prostu kreatywnie - #poprostuGlinianki

Pod marką Po prostu kreatywnie tworzę również ilustracje w wersji cyfrowej. Portret, ikony na stronę internetową lub notatka wizualna? Chętnie podejmę się nowych wyzwań.

Przykłady moich dotychczasowych projektów:
📌 Grafiki na stronę BeOnline dr Agnieszka Wąsik,
📌 Notatki wizualne z live’ów i portrety na zamówienie:

No to co? Dołączasz do grona po prostu Kreatywnych?